ORTAKLAR GAYRİMENKUL & İNŞAAT

HAKKIMIZDAHAYALLERİNİZE ORTAK OLALIM

ORTAKLAR GAYRİMENKUL BİRİKİMLERİNİZE DEGER KATAR.Gayrimenkul sektöründe en önemli şeyin güven olduğuna inandığımız için firma olarak öncelikli amacımız her zaman dürüstlük çerçevesinde müşteri memnuniyetidir.

Her müşterimizin yanımızdan ayrıldığında teşekkür ederek ve gülümseyerek gidiyor olmasını hedef edinmiş olan ORTAKLAR İNŞAAT GYD firması olarak sizlere hizmet sunmak için bir telefon uzağınızdayız ve mutlaka bir kahve içmeye bekliyoruz.VİZYONUMUZ

Takım çalışması, dürüstlük ve hizmet mükemmelliğini kendisine ilke edinmiş çalışanlarıyla üretici, sürdürülebilir bir iş stratejisi geliştirerek uluslararası standartlarda tüm Dünya'ya gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hizmet anlayışımızın merkezinde müşterilerimizin isteklerine dinamik çözümler üretmek gelir. 3 Yıldır gayrimenkul piyasasında hizmet veren firmamız kazanmış olduğu deneyimlerle girişimcilere uygun gayrimenkul fırsatları sunmak, finansal kaynaklara ulaşmada yardımcı olmak, yeni iş alma ve yeni proje üretmede ihtiyaç duyulan bilgi donanımını sağlamak konularında danışmanlık desteği vermektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ve stratejik ortaklarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi ve örnek şirket olmaktır.